Agentura KK


Přejdi na obsah

Komerční úklid

Komerční úklid

Komplexní služby v oblasti úklidu kanceláří a veškerých komerčních prostor včetně čištění koberců, čištění oken a úklidů venkovních přilehlých částí.

AgenturaKK poskytuje rozmanitou škálu služeb využitelných širokou veřejností v oblasti úklidů domácností, komerčních prostor a ostatních služeb v běžné domácnosti jako je mytí oken, luxování, žehlení i s dovozem atd.

AgenturaKK byla založena před více než rokem (říjen 2008), přesto si již za svou krátkou existenci stihla vydobýt jedno z čelních míst v poskytování služeb tohoto charakteru v Berouně, Loděnicích, Hořovicích, Rudné u Prahy, Hostivici u Prahy aj.

Několik dlouhodobě spolupracujících zaměstnanců se výborně osvědčilo v jednotlivých firmách a domácnostech. Pravidelně docházejí do stejných rodin a objektů takže velmi dobře znají prostředí, pracovní náplň a povinnosti. Za dobu existence agentury nebyl zaznamenán významný nesoulad s dohodnutými službami a úrovní poskytované činnosti.

AgenturaKK se nadále rozvíjí a nabízí další služby a to hlídání dětí v Dětském koutku Vojtíšek, hlídání dětí v domácnostech, vyzvedávání dětí za zájmových kroužků apod. Od září 2009 běží nová služba ve formě „miniškoličky“ do které se hlásí další a další děti, které čeká bohatá náplň v jednotlivých dnech a spousta dalších aktivit.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku